Jesteś tutaj

Strona główna » Archiwum

Styczeń 2013

New Britain, New Ireland, Emirau 2-12.01.2013

Zatoka,  nad którą leży Rabaul to po prostu duży krater powulkaniczny. Wokół pięć wulkanów,  z czego jeden dymiący. W zatoce sennie, na kotwicy stoi kilka podrdzewiałych statków rybackich. Kierujemy się w stronę Jachtklubu, którego znalezienie utrudnia brak jakichkolwiek jachtów w zatoce.

Trobriandy 26.12-2.01.2013

Po prawie dwóch dniach żeglugi po Morzu Salomona, w zmiennych i słabych wiatrach, rzuciliśmy kotwicę w zatoce Muiao Bay na wyspie Kiriwina. Po wysokich klifach i białych plażach Luizjadów, płaska Kiriwina zarośnięta dżunglą do samego morza, bez plaż i chat na brzegu robi dziwne i niedostępne wrażenie. Mapa oczywiście nie oddaje rzeczywistości, podchodziliśmy więc bardzo ostrożnie obserwując dno. Początkowo stanęliśmy nieco z boku w stosunku do małej plaży na której odpoczywały pirogi, bo po Luizjadach byliśmy nieco zmęczeni nieustannymi wizytami gości.

Dołącz do załogi!!

Dołącz do ZałogiRejs śladami Wagnera
To nie tylko sposób uczczenia pamięci pierwszego Polaka, który opłynął świat. Ten rejs to także okazja do spełnienia marzeń o wielkiej przygodzie, okazja do poznania nowych ludzi i samego siebie.
Być może zrobiłeś już w życiu wszystko czego chciałeś, ale jeśli ciągle czujesz głód nowych przeżyć.
dołącz do nas!!

 


Śladami Wagnera i jego Zjaw
Artykuł opisujące wrażenia z rejsu na www.pearlharbor.pl

 

 

 

 

PRAXIS FÜR ANÄSTHESIOLOGIE & AMBULANTES OPERIEREN * SPEZIELLE SCHMERZTHERAPIE & AKUPUNKTUR