Jesteś tutaj

Strona główna » Archiwum

Grudzień 2013

Port Dickson – Pankgor – Langkawi 25.09 -10.10.2013

Po trzech dniach znużeni luksusem Admiral Marina ruszamy na północ do Pankgor , gdzie Ulysses ma być wyjęty z wody i pomalowany należną mu farbą antyporostową. 

Morze Andamańskie

Tym razem, krótko byłem sam bo 28.11 okrętowałem już nową załogę z Piotrem Gąsowskim, Arturem, Jackiem i Marcinem . Trasa klasyczna na Morzu Andamańskim: Phi Phi, Krabi, Ko Yao Yai, Ko Chong i Ao Chalong. Generalnie nie ma tutaj zbyt dużo wiatru ale jak się okazuje nie nawet tak łagodnego morza nie należy lekceważyć, bo gdy w pobliżu Ao Nong powiało ponad 40 węzłów spod Cumulusa załoga poczuła powagę sytuacji na tyle, że sama znalazła kamizelki ratunkowe, bez polecenia, normalnie nie zawsze pamiętając przykazania kapitańskie.

Święta na końcu świata...

Poprosił mnie Andrzej Cieslik z Panoramy Leszczyńskiej, mojego rodzinnego miasta, abym napisał coś o Świętach w tropikach, znaczy jak spędzałem i jak zamierzam spędzić te święta.

Dołącz do załogi!!

Dołącz do ZałogiRejs śladami Wagnera
To nie tylko sposób uczczenia pamięci pierwszego Polaka, który opłynął świat. Ten rejs to także okazja do spełnienia marzeń o wielkiej przygodzie, okazja do poznania nowych ludzi i samego siebie.
Być może zrobiłeś już w życiu wszystko czego chciałeś, ale jeśli ciągle czujesz głód nowych przeżyć.
dołącz do nas!!

 


Śladami Wagnera i jego Zjaw
Artykuł opisujące wrażenia z rejsu na www.pearlharbor.pl

 

 

 

 

PRAXIS FÜR ANÄSTHESIOLOGIE & AMBULANTES OPERIEREN * SPEZIELLE SCHMERZTHERAPIE & AKUPUNKTUR