Jesteś tutaj

Strona główna

Turcja

Zapraszam na rejs w Turcji, o której wybrzeżu Ci co opłynęli Ziemię mówią, że jest najpiękniejsze na Świecie. Zielone brzegi, sosnowe lasy. Można się rozkoszować ciszą kotwicowisk lub spędzać czas ciesząc się lokalna kuchnią, w tawernie. Proponowane trasa z Finike pozwala na tani dolot do Antalyi zarówno z Warszawy jak i z Berlina. Trasę można zaprojektować z Kapitanem ,który właśnie kończy podróż Dookoła Ziemi, i chetnie podzieli się wrażeniami z swojego rejsu. Morskie opowieści w cenie.-:) Można również pływać dłużej niż tydzień - dużo bowiem  jest do zobaczenia
 
Turcja jest niedoceniana przez żeglarzy i turystów a właśnie tutaj ścierały się wszystkie kultury starożytnego świata i Europejczyk dozna tu uczucia spełnienia: zabytki, kuchnia, przyroda. Z pokładu jachtu wszystko wygląda inaczej. Noc w zatoce, gwiazdy oraz wschody słońca połączone z porannym skokiem do wody pamiętać będziesz zawsze, w odróżnieniu do tygodnia all inclusive.
 
Turcja zachwyci Was różnorodnością kultury, przyrody oraz kulinarnymi przysmakami.  Turcja to ogromny półwysep otoczony z trzech stron wodą. Jej terytorium częściowo leży na kontynencie europejskim, a częściowo na kontynencie azjatyckim. Dzięki urozmaiconej pełnej zatok linii brzegowej jest rajem dla żeglarzy.
 
Finike jako port wyjściowy wybrano ze względu na na najtańsze połączenia lotnicze do Antalyi (z skąd tylko godzina jazdy autobusem do FINIKE) oraz ze względu na piękno i możliwości nawigacyjne. Trasę rejsu można zaplanować wspólnie z Kapitanem, który w wyborze trasy kieruje się zasadą: Safety First 
 
Pozostaje więc spakować się i przylecieć.
Kontakt: ulysses@g.pl  
telefon +48 508266245

Dołącz do załogi!!

Dołącz do ZałogiRejs śladami Wagnera
To nie tylko sposób uczczenia pamięci pierwszego Polaka, który opłynął świat. Ten rejs to także okazja do spełnienia marzeń o wielkiej przygodzie, okazja do poznania nowych ludzi i samego siebie.
Być może zrobiłeś już w życiu wszystko czego chciałeś, ale jeśli ciągle czujesz głód nowych przeżyć.
dołącz do nas!!

 


Śladami Wagnera i jego Zjaw
Artykuł opisujące wrażenia z rejsu na www.pearlharbor.pl

 

 

 

 

PRAXIS FÜR ANÄSTHESIOLOGIE & AMBULANTES OPERIEREN * SPEZIELLE SCHMERZTHERAPIE & AKUPUNKTUR