Jesteś tutaj

Strona główna

Zapraszamy na rejs po Wyspach Nawietrznych

Czas trwania: 14 dniObraz Trasa rejsu: Le Marin (Martynika) - Rodney Bay (St. Lucia) - Marigot Bay (St. Lucia) - Cumberland Bay (St. Vincent) - Admiralty Bay (Bequia) - Friendship Bay (Bequia) - Mustique - Salt Whistley Bay (Mayreau) - Tobago Cays - Clifton (Union) - Chatham Bay (Union) - Corbay Bay (Canouan) - Wallilabou Bay (St.Vincent) - Marigot Bay (St. Lucia) - Le Marin (Martynika)

Po dotarciu do mariny najpierw oswajamy się z temperaturą, przezroczystą wodą, rajskim widokiem. Po doznanym szoku, kąpiemy się wśród kolorowych rybek przy najbliższej rafie a następnie powoli zajmujemy kabiny i ruszamy w naszą wymarzoną przygodę. Pływamy za dnia, przed zmierzchem rzucamy kotwice w wybranej zatoczce i płyniemy na ląd w celu "pożarcia" wszystkich miejscowych przysmaków popijając je lokalnym rumem. W ciągu dnia żeglujemy, nurkujemy, wędkujemy, opalamy się, odwiedzamy parki narodowe , kupujemy różne przysmaki od wodnych sprzedawców a czasem wylegujemy się pod palmą słuchając szumu morza karaibskiego. Odwiedzimy porty i tawerny, w których bywał słynny cpt. Jack Sparrow (Piraci z Karaibów). Będziemy gośćmi w restauracjach i knajpach, w których bywają najsłynniejsi ludzie świata. Będziemy gonić płaszczki, żółwie i karmić rybki wśród kolorowych raf. To wszystko zajmie nam 15 dni pobytu na miejscu wśród stale wiejących wiatrów i prażącego słońca. Płyniemy nowoczesnym, bezpiecznym i luksusowym jachtem. Kabiny jednostki są przestronne, wyposażone w duże wygodne koje oraz niezbędne szafki i półki. Ulysses posiada wszelkiego rodzaju elektronikę, ponton z silnikiem oraz różnego rodzaju sprzęty AGD, co umożliwia przygotowanie każdego posiłku-polecamy własnoręcznie złowione ryby. gwarantowany wiatr, wysokie temperatury, które nie uprzykrzają życia z powodu stałego pasatowego podmuchu oraz ciepła woda -zawsze idealna do kąpieli. Pływanie wśród kolorowych rybek, żółwi morskich, delfinów i raf wodnych. Możliwość samodzielnego nurkowania ze sprzętem ABC oraz w pełnym wyposażeniu w zorganizowanej grupie. Zwiedzanie parków narodowych pełnych wodospadów i ciekawej roślinności, poznawanie rdzennej ludności, posiłki zawsze obfite w owoce morza, ryby i soczyste owoce. Odpoczynek pod palmą na "niebiańskiej" plaży, wiele, wiele innych....


Dołącz do załogi!!

Dołącz do ZałogiRejs śladami Wagnera
To nie tylko sposób uczczenia pamięci pierwszego Polaka, który opłynął świat. Ten rejs to także okazja do spełnienia marzeń o wielkiej przygodzie, okazja do poznania nowych ludzi i samego siebie.
Być może zrobiłeś już w życiu wszystko czego chciałeś, ale jeśli ciągle czujesz głód nowych przeżyć.
dołącz do nas!!

 


Śladami Wagnera i jego Zjaw
Artykuł opisujące wrażenia z rejsu na www.pearlharbor.pl

 

 

 

 

PRAXIS FÜR ANÄSTHESIOLOGIE & AMBULANTES OPERIEREN * SPEZIELLE SCHMERZTHERAPIE & AKUPUNKTUR